OYUNCU

Oyuncu Hande Erçel Biyografisi

Genç oyuncu Hande Erçel’in eğitimi, rol aldığı projeler, aile ve özel hayatına dair her şey burada. Hande Erçel Kimdir?

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde doğup büyüyen 23 yaşındaki genç, başarılı ve güzel oyuncu Hande Erçel’in biyografisine hoş geldiniz. 24 Kasım 1993 doğumlu Erçel, iri kahverengi gözleri, kumral uzun ve sağlıklı saçları, düzgün fiziği ve afet-i devran bakışlarıyla bir anda ekran yıldızı olup parlayan, milyonların sevgisini kazanan bir yetenek. Tavırları, mimikleri doğal olan genç yıldız oyunculuktaki yetenekleriyle ilk büyük çıkışını Kanal D’de ekrana gelen Güneş’in Kızları dizisiyle yakalamıştı.

1 sezon süren dizideki Selin rolüyle çok beğenildi. İlk büyük işi olan Aşk Laftan Anlamaz dizisi şu an Show TV’de ekranlarda. Burak Deniz ile güzel bir yaz aşkı dizisinde başrolü paylaşan Hande Erçel, oyuncu ve model. Mimar Sinan Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları bölümünde okuyor genç oyuncu. Güzelliği ile göz kamaştıran Hande Erçel, modelliğe 2012’de Bakü’de düzenlenen Miss Civilization of the World yarışmasında 2. Olarak başlamıştır.

Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde yıldızı parlayanlar özel ödülünü alarak ilk TV ödülünü kazanmıştır. Güneş’in Kızları dizisiyle en yakışan dizi çifti ödülüne layık görülmüştür. Çeşitli üniversitelerde en iyi kadın oyuncu ve gençlik dizisi oyuncusu ödüllerini de almıştır. Hande Erçel’i ilk kez ikiz kardeşiyle didişen, şımarık ve sevgi dolu bir kız rolüyle Güneş’in Kızları’nda izlediysek de, daha önce de birkaç projesi olmuştur.

Çalı kuşu, Çılgın Dersane: Üniversitede, Hayat Ağacı, Güneş’in Kızları ve Aşk Laftan Anlamaz’da izledik. Hande Erçel, özel hayatıyla magazinde hiç yer almadı neredeyse. Eski rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile bir dönem çok yakıştırıldı. Ancak ikili, aşk iddialarını yalanlamıştı. Güzel oyuncu bir süre önce Çilek Kokusu ve Hayat Sevince Güzel’de oynayan model ve oyuncu Ekin Mert Daymaz ile birlikte görüntülenmişti. Bilindiği kadarıyla Erçel ile Daymaz sevgililer.

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden biri olan Hande Erçel, Tayland Phuket Adası’nda yaptığı tatil fotoğraflarını paylaşarak sevenlerini kendinden sürekli haberdar ediyor. Çok yakında reklam ve sinema filmlerinde göreceğiz güzel yıldızı. Renkli ve eğlenceli karakteri, kendine özgü yaşam tarzı ile Hande Erçel, geleceğin starı olmaya aday…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir